APARTAMENTY ZABRZE

Poczuj się jak w domu

 

Oferujemy pobyty zarówno kilkudniowe jak i wielotygodniowe. Po każdym pobycie nasze obiekty są odkażane poprzez ozonowanie, aby zapewnić bezpieczeństwo i komfort dla kolejnych gości. 

Obiekty Apartamenty Zabrze znajdują się w Zabrzu: 

 - ul. 1 Maja 16,

 -  ul. Kowalska 14,

 - ul. Mehoffera 1,

 - ul. Jordana 75

Mieszkania są przystosowane do samodzielnego zakwaterowania. Po opłaceniu całkowitej ceny rezerwacji, goście otrzymuj a kod domofonu oraz kod do otwarcia sejfu z kluczami do mieszkania. Zakwaterowanie jest możliwe mawet w godzinach nocnych. 

Lokale przy ul. Kowalskiej 14 i Mehoffera 1 znajdują się w odległości 500-600 metrów od dworca kolejowego i 250-600 metrów od centrum handlowego Galeria Zabrze. Na miejscu można bezpłatnie korzystać z WiFi. Odległość od stadionu Górnika Zabrze wynosi 2 km.

 

Wszystkie mieszkania dysponują kompletnie wyposażoną kuchnią albo aneksem kuchennym z piekarnikiem i lodówką, jak również łazienką z prysznicem.  Z okien roztacza się widok na miasto. Wyposażenie obejmuje pralkę, biurko oraz pościel. 

 

Rezerwując oferty noclegowe w Zabrzu - niezależnie czy przyjeżdżacie w celach turystycznych, biznesowych czy prywatnych - warto wybrać obiekt kompleksowo wyposażony i dobrze zlokalizowany, takie są właśnie nasze apartamenty. Zapraszamy!

 

Apartamenty zlokalizowane jest w odległości 88 km od lotniska Kraków-Balice i około 40 km od lotniska Katowice Pyrzowice.

W nawiązaniu do Rozporządzenia Rady Ministrów, z dnia  19 marca b.r. (link do treści w/w rozporządzenia) stwierdzającego, iż prowadzenie usług hotelarskich jest dopuszczalne wyłącznie w określonych przypadkach, np.. dla osób będących w pacjentami zakładów leczniczych...wszyscy  goście którzy dokonali rezerwacji w obiektach noclegowych AB Silesia Sp. z o.o. zobowiązani są potwierdzić iż korzystają z naszych usług zgodnie w/w rozporządzeniem, wypełniając formularz.